Dobrý den, zdravím Vás ze světa produktových novinek Oriflame 🙂  Katalog č. 9 (v platnosti od 13.6. – 3.7.2011) je laděn v heslu: „Objevili jsme pro Vás tajemství přírody“. Pod názvem Nature secrets můžeme „ochutnat“ hned tři nové řady tělové kosmetiky. Každá z nich je v nových vůních inspirovaných přírodou, ve vylepšeném složení a za zaváděcí ceny.

 

Vychutnejte si krémovou hebkost. První z novinek je tělová řada s pšenicí a kokosem. Je vyvinuta pro zdravou vyživenou pokožku. Pšeničné proteiny pomáhají bránit ztrátě vláhy Vaší pokožky. Kokosový olej je bohatý na antioxidační vitamín E a zajistí její hydrataci, hebkost a mladistvý vzhled. Tato kokosovo-pšeničná řada je složena ze tří výrobků: vyživujícího tekutého mýdla, sprchového gelu a tělového krému. Výrobky je však možné si objednat samostatně.

Pro Vaší svěžest, energii a radost je další novinkou řada s mátou a malinami. Máta Vás po ránu osvěží a povzbudí svými povzbuzujícími a čistícími vlastnostmi Maliny Vás dostanou svou vůní, bohatostí vitamínů (antioxidantů) a minerálů. Kompletní řada je opět tří-výrobková: povzbuzující kuličkový antiperspirant deodorant, abrazivní sprchový gel a mýdlo. Nutno dodat, že díky tomu všemu jak jsou výrobky této řady skvělé, jsou trhákem katalogu a spousty žen si je už stihlo oblíbit. Prostě na léto jak dělané 🙂

Třetím přírůstkem řady Nature secrets je zklidňující tělová kosmetika s jojobou a mangem. Je určena pro citlivou pokožku  Snadno se díky oleji z jojobových semínek vstřebává, přináší pokožce hladkost a pružnost. Vychutnejte si potěšení z krémové hebkosti, nechte se rozmazlovat jojobovým olejem a máslem z mangových jader.

Máte chuť si tyto novinky vyzkoušet či rovnou zakoupit? Ráda Vám je představím osobně v Oriflame studiu Orlová, kde mě zastihnete každý čtvrtek od 17:00 hod. Případně si nejen tyto zboží můžete objednat přes on-line katalog.