Není čočka, jako čočka a každá super kočka chce mít krásná očka. Cožpak teprve, když se podíváme do světa barevných kontaktní čoček. Vypravíme se tedy na slovenský e-shop, kde se těmto módním čočkám říká – farebné šošovky. Chcete vyzkoušet něco nového, vypadat jinak, sexy a módně? Pomyslela jste někdy na to, že by se z Vás, hnědooké brunety stala kráska s modrýma nebo zelenýma očima, nebo by jste na párty šokovala žlutýma zombie očima. Neváhejte a pojďte tyto stránky omrknout se mnou.

Na trhu se tedy objevují krycí, tónovací nebo crazy kontaktní čočky. Nespornou výhodou u všech těchto typů je možnost mít čočky i dioptricky vybavené, takže na brýle můžete úplně zapomenout, když na ně nebudete mít náladu.

Krycí kontaktní čočky se používají v případě, že máte chuť zcela změnit barvu Vaších očí. Z hnědoočky se může stát modroočka, z modroočky zelenoočka či naopak. Tyto kontaktní čočky Vám úplně změní barvu oka, ale přitom zachovají přirozené vzhled duhovky. Mohou taktéž zakrýt jizvu po poranění oka. Váš pohled bude nejen pro Vás, ale i Vaše okolí, něčím zcela novým. Dodá Vaši image novou jiskru, nemluvě o sebevědomí. To bude jistě nemalé 🙂

Tónovací kontaktní čočky udělají s Vašimi očky něco trochu odlišného. Slouží k zvýraznění barvy Vašich očí, k prohloubení pohledu a jeho rozjasnění. Těmito čočkami podtrhnete svou přirozenou barvu a krásu očí a pohledu. Nemusíte se však ničeho obávat. Barviva použitá pro výrobu čoček splňují nejpřísnější kritéria pro jejich nošení.

Nejvíce trendy věcí jsou pak kontaktní čočky z crazy řady. S těmito čočkami budete jistě nepřehlédnutelní. Doplníte, tak skvěle párty image nebo necháte zviditelnit svou náladu. Crazy čočky zcela překryjí přirozenou barvu Vašeho oka.

Na stránkách taktéž naleznete, jak skvěle doplnit image líčením vhodným k čočkám.