bazenMaximální relax, pohodu, osvěžení pro tělo i ducha poskytují bazény plné skvělé osvěžující čisté vody. Možností si v nich zaplavat, odpočívat, řádit no prostě si užívat vodních radovánek snad neopovrhne nikdo.  Osobně bych tento požitkový luxus velmi uvítala. Představa protáhnuté páteře plaváním poránu, v poledne a relax na večer, je prostě snem každého člověka, a to nemusí být narozen zrovna ve vodním znamení 🙂  Tyto požitky v soukromí u baráčku, či na zahradě jsou v dnešní době mnohem dostupnější, než tomu bývalo dříve. Nový bazén na míru, z plastu či laminátu čeká už jen na Vaše rozhodnutí. Řekněte mu ano, a se stane tím, kdo Vám poskytne příjemné chvíle.

Další nespornou výhodou a možností, jak si svůj bazén užít celoročně, je řešení zastřešení bazénu. Plavání a vodní relax si tak můžete užívat celý rok a nečekat jen na léto, nebo se někde mačkat na plovárně. Vskutku stresujícím zážitkem je letní koupaliště, kde je hlava na hlavě, o relaxaci či odpočinku u vody se jistě nedá mluvit..Takže zpět k výhodám bazénu na zahradě. Je možné si vybrat bazén buďto z laminátu či plastu, zcela na míru dle Vašich představ. V nabídce jsou bazény kulaté, obdélníkové  či oválné různých velikostí. Klasicky nabízenou barvou bazénu je světle modrá, ale na přání zákazníka se dá opatřit i barva jiná. Samozřejmostí je kvalita a preciznost realizace bazénu. Je co říct, když jejich výrobce působící na trhu již od roku 1999 uvádí na e-shopu, že za kvalitu bazénů strčí ruku do ohně.. Zde se jedná o vysokou kvalitu splňující opravdu ty nejnáročnější kritéria.

Takovýto soukromý bazén si pak člověk může vychutnávat a užívat po celý rok za jakéhokoliv počasí. Bazén je možno si nechat opatřit  zastřešením většinou obloukovitého tvaru. Teplou vodu Vám bude zajišťovat ekologické tepelné čerpadlo za mírné pomoci elektrického vytápění. To je nesporně další úspora, která Vám ještě více sníží náklady na provoz bazénu. Dalším vstřícným tahem směrem k zákazníkovi je tedy program nabízející bazénové sety za nejlepší možné ceny. Na stránkách e-shopu bazénu je taktéž možné použít a plánovat svůj nový bazén za pomocí kalkulačky. Zde je možné si navolit tvar, velikost a hloubku bazénu. Počet bazénových trysek, osvětlení, výběr filtrace a mnohem více.

Neposlední pozorností firmy je doprava zdarma po celé ČR, izolace dna bazénu, či písková filtrace a infolinka, kde Vám vstřícní zaměstnanci rádi poradí s výběrem toho pravého bazénu 🙂