golfyacht_main2Sníh lehce poletuje krajinou a vánoce se nám pomalu ale jistě blíží. Některým pozvolna, mají už vše nachystáno, připraveno a jiní zažívají vysoké pracovní nasazení, protože právě toto období je náročné v mnoha zaměstnáních. Nicméně nám všem se může stát, že nám nějaký ten dárek k vánocům stále chybí. Ať už jsme ho nesehnali v kamenném obchodě, nebo máme obavy, že nám jej nestihnout zaslat z e-shopů, nebo prostě pořád nevíme čím by jsme své blízké nadchli, potěšili a opravdu překvapili. V průběhu roku máme spousty příležitosti obdarovávat své okolí a tak se může stát, že nám časem takové ty opravdu dobré nápady na dárek prostě dojdou. Jestli jste na tom podobně jako já a užíváte si i to, když vidíte radost obdarovaného, jak se usmívá a září mu oči, po rozbalení Vašeho dárku, je tady skvělá možnost změny, jak své milé potěšit. Darujme jim zážitek!

golfyacht6_0

Možná jste již o agenturách na zážitky slyšeli. Hmotné dárky jsou jistě fain, ale časem se může stát, že nás omrzí. Kdežto takový zážitek – přání, které si prožijeme – nám zůstane ve vzpomínkách po celý život, a kdyby nám přece jen časem trochu vybledl, může toužit po dalším. Zážitky jsou úžasným dárkem i odměnou za odvedenou práci. Minulý rok se o tom sama přesvědčila, kdy pod příslibem relaxační zimní dovolené, jsem byla schopna podat dokonce lepší výkon a poté si odměnu náležitě vychutnat.

Nejsem z těch, které by musely zrovna adrenalinové zážitky typu dolů volným pádem z 3 a více km apod., ale takový pořádný relax v luxusním prostředí je prostě požitkem snad pro každou ženu. Na stránkách s luxusními zážitky jsem objevila něco velmi blízkého mé představě a to zážitek pod názvem okamžiky luxusu na největší golfové jachtě světa. Romantické chvíle strávené v úžasném prostředí, s výborným personálem, archivními víny a skvělými specialitami šéfkuchaře, masážemi a relaxem, to je panečku hodně emotivní dárek. A to bych málem zapomněla na dvou hodinový kurz golfu na drivingu s profesionálním trenérem. No co víc si přát, naplnění této představy by bylo úžasným dárkem jistě i pro Vaše blízké. Je určitě z čeho vybírat a k mání nejsou jen zážitky pro náročné kupříkladu noc na hvěrdárně zní taky velmi lákavě..  Nabídka je velmi pestrá a v případě, že by jste si nebyli jisti, zda správně vyberete, můžete darovat zážitkový certifikát a výběr zážitku tak nechat na obdarovaném.

PR článek