Čas od času se může stát, že nám dojde inspirace při vymýšlení či pořizování dárku pro rodinu či přátelé. Zajímavým tipem pro nový zdroj originálních a vtipných dárků může být právě GiftZone.cz

Je fain, když Vás někdo z blízkých obdaruje nějakým milým dárkem,  ještě lepší je, když je dárek zábavný, originální a zároveň jej můžete prakticky využít nebo z něj mít užitek.  Každý z nás jistě známe spousty úsměvných figurek, ale co z toho, když Vám jen stojí na poličce a slouží tak maximálně jako lapač prachu.

Na pár vydařených věciček, vtipných dárků, i prakticky využitelných a originálních dárků jsem natrefila na zmíněném GiftZone. Zde lze pořídit například zajímavé předměty, dárky v tématicky sladěném designu, jako je: čokoládová série – kalkulačka ve tvaru čokolády, která po čokoládě navíc voní, kapesní hřeben ve tvaru čokolády, nebo hrnek pro Chocoholiky v dárkové krabičce. Vtipné předměty pro veselejší kancelář, jako jsou: držák na lepící pásku ve tvaru mumie, magnetický držák na sponky, veselé sešívačky ve tvaru Sushi, ořezávátko na tužky ve tvaru statečné kočičky (nejen pro milovníky zvířátek), nebo propiska ve tvaru kaktusů. Další dárkové předměty byly laděny pro uživatele PC. Vtipné reproduktory ve tvaru panenky a panáčka, nejrůznější podložky pod myš,  stojánek na tužky z počítačových kláves, nebo dokonce kabelka z klávesnice.

Dalšími vtipnými a originálními předměty jsou dárky do domácnosti, skvělé otvíráky na víno ve tvaru myší, zarážka dveří v podobě rozpláclé myšky, Voodoo stojánek na párta pro mírumilovné hospodyňky, mýdla v podobě dortíků pro mlsné slečny, nebo šroubovák ve tvaru granátu pro správné chlapy. Věcí, které mě zaujaly jsou spousty a mohla bych se o nich dlouze rozepisovat. Můžete zde také nalézt originální hrnky od Jamieho Olivera, spousty keramiky a porcelánu, nebo také úžasné kvetoucí čaje či bylinné sirupy. Nejlepší však bude, když stránky navštívíte osobně a prozkoumáte je. Jistě zde najdete to pravé pro své přátelé nebo zajímavosti pro Vaši kancelář či domácnost. Obdarovaní či Vaše návštěva na tyto zajímavosti jen tak nezapomene.