hry pro divkyPříjemným odpočinkem od všech povinnosti, či zábavným využitím volného času můžou být právě pro Tebe hryprodivky.cz Moderní stánky se svěžím designem nabízí spousty zábavy v podobě nejlepších flashových her pro dívky.  Tyto on-line hry jsou velmi zábavné a užiješ si s nimi spousty legrace, i když to tak zprvu nemusí vypadat. Na nás lidech je skvělé, že jsme hraví a máme hry rádi, ať už jsme malé slečny nebo ty už trochu starší.  Stále platí, že kdo si hraje nezlobí a zábava nás činí veselými.  A proto pojďme mrknout, čím vším se můžeme pobavit.

Jako první mě zaujaly hry, kterým se říká oblíkačky. Na hrách pro dívky je jich spousty a můžeš si vybrat třeba svoji oblíbenou celebritu a obléknout ji nějaký pěkný obleček z jejího šatníků. Nebo například další podobnou hrou v oblékacím stylu je Fairy Dressup. Je v ní pět slečinek s různými účesy a Tvým úkolem je, je vymódit nádhernými šaty a módními doplňky. Pak si je hezky prohlídneš a můžeš z nich vybrat tu nejkrásnější modelku, která se stane miss č.1 a udělit jim šerpy. U této hry mě napadlo, že by bylo fain si je pojmenovat například podle svých kamarádek nebo kolegyň z práce 🙂  Možná Ti totiž některá z nich bude připomínat, někoho koho znáš. Tento druh oblékacích her má totiž kořeny v časech, kdy jsme ještě neměli tušení co to budou počítače či Internet. Tyto on-line hry mají však tu výhodu ve své různorodosti.

Další hra, která mě zaujala se jmenuje upeč vánoční koláč. V této on-line hře máš k dispozici celou kuchyň s potřebnými ingrediencemi. Postup pečení koláče je v angličtině a tak si můžeš procvičit pár užitečných slovíček a přitom se naučit kuchtit.

Každá dívka si zde určitě najde spousty zábavných her. Když se na těchto stránkách zaregistruješ můžeš si vytvořit seznam oblíbených dívčích super her a také k nim napsat komentáře, nebo si povídat se svými novými kamarádkami. Tyto stránky Ti dále nabízí dárečky v podobě omalovánek nebo parádních tapet na plochu Tvého počítače. Přeji všem příjemnou zábavu!