O pár tipech pro zlepšení zraku jsme si už psali, ale jelikož je to téma mě osobně velmi blízké přináším Vám informace o dalších vyhlášených kurzech pro zlepšení zraku. Oko je oknem do duše, a proto mějme se rádi a dopřejme i tomuto párovému orgánu péči, kterou si jistě zaslouží. Od měsíce prosince připravil Institut pro lepší zrak hned několik kurzů pro zlepšení zraku. Tyto kurzy jsou vhodné, jak pro úplné nováčky v oblasti alternativního zlepšení zraku, tak pro ty, jenž už zkušenosti mají a chtějí je zdokonalovat či sdílet s dalšími lidmi. Trápí-li Vás  krátkozrakost, dalekozrakost či dokonce astigmatismus (tzv. cylindrická oční vada), která se s těmito očními vadami často vyskytuje máte nyní možnost se na kurz pro zlepšení zraku přihlásit.

Institut pro zlepšení zraku nabízí zájemcům různé druhy kurzů.  Od bezplatné přednášky, až po osmitýdenní kurz, kde si osvojíte jak praktické metody, tak získáte dostatek informací, jak  si zrak zlepšit.  Výhodou kurzu je individuální přístup k jedinci, možnost procvičení a osvojení jednotlivých technik, což je zaručeno předem daným počtem účastníků v jedné skupině.

V péči o zrak by měl být zběhlý každý z nás. Osobně bych tuto péči přirovnala např. k péči o chrup. Stejně tak i pro své oči můžeme udělat něco preventivně, když nás zatím žádné potíže netrápí.  A nejen proto se domnívám, že účast na takto zaměřeném kurzu můžete darovat například k vánocům někomu, na kom Vám záleží.  Ano, je to sice dárek poněkud netradiční, ale uznejte, že ponožek, šál a čepic už bylo dost 🙂