Thajské horkovzdušné létající lampiony štěstí je nejspíš vyčerpávající označení,  pro „malý“ létající zázrak, který nejen Vám, ale i přihlížejícím udělá spousty radosti. Tyto lampiony štěstí se dají pořídit v různých barvách, tvarech i velikostech. Jsou úžasným zpestřením nejrůznějších oslav, či milým překvapením např. večerní romantické procházky.  Do vzduchu se tedy vypouštějí večer, aby jejich krása vynikla v plné parádě. Ideální počasí pro krásný a dlouhý let lampionu je bezvětrné a nedeštivé. Poprvé jsme lampiony štěstí vypouštěli minulý rok v období babího léta, při příležitosti naší svatby. Vypouštění létajících lampionu štěstí bylo příjemným zpestřením naší svatební oslavy. Vyzvali jsme svatebčany k přesunu na nedalekou louku, kde páry nebo trojce dostaly létající lampion a fix, kterým na lampion psaly svá přání a různě je zdobily. Po té se daly do přípravy lampionu k letu, která je velmi jednoduchá. Postupně se lampiony začaly plnit teplým vzduchem a představení začínalo. Různě barevné lampiony se začaly vznášet k nebi nesoucí svá přání a pyšnící se svým kouzlem do krajiny. Ten náš letěl jako poslední, ale také nejdéle. Dobrou čtvrthodinku jsme jej pozorovali na nebi, dokud se nám úplně neztratil z dohledu.

Pouštění létajících lampionu naší oslavě vdechlo kouzelnou atmosféru a všem se líbilo.  Proto bych Vám je chtěla doporučit k nejrůznějším oslavám jako jsou narozeniny, výročí, párty, firemní akce, Silvestry nebo jen tak pro radost, pro zpestření večera. Radost jistě dokážou udělat jako  dárek, a je možné si jej zakoupit výrazně levněji (již při koupi 4 ks máte další jeden zdarma), než např. ohňostroj.

V neposlední řadě se nemusíte obávat jejich používáním. Každý lampion je vybaven návodem k použití a bezpečnostními pokyny, které nejsou nijak obtížné.  Dopřejte si tuto zábavu i Vy se svými přáteli či rodinou, a poznejte tak jedinečnost létajících lampionu štěstí.