Dopřejte své pleti přírodní omlazení a získejte elegantní dárek zcela zdarma.

Lift Expert je skvělý pomocník pro obnovu mladistvé pevnosti a vzhledu Vaši pleti. Převratná technologie Bio Spring pomáhá zpevnit obličejové kontury a vyhladit i hluboké vrásky a zanechává pleť viditelně vypnutou.

Okolo 40. roku věku začne pokožka obličeje ztrácet svoji přirozenou pružnost a začíná povadat. Jak stárneme, slábnou mechanické vlastnosti naší pleti, struktura pleti ztrácí pravidelnost a její pevnost ochabuje. Vědci z Globálního technického centra Oriflame proto přišli s novou technologií BIO SPRINGTM, která je postavená na kombinaci aktivních přírodních složek, jež přispívají k obnově přirozených liftingových vlastností pleti, a nejmodernějších vědeckých poznatků.

A tuto unikátní technologii využili v nové řadě Lift Expert.
Pleťová kosmetika Lift Expert je skvělý pomocník pro obnovu mladistvé pevnosti a vzhledu pleti. Převratná technologie Bio SpringTM pomáhá zpevnit obličejové kontury a vyhladit i hluboké vrásky a zanechává pleť viditelně vypnutou.

Co je to technologie Bio SpringTM?Jde o novou technologii potlačující stárnutí pleti, která je založena na třech aktivních přírodních látkách:
_
_
 • Výtažek ze žita pomáhá obnovit přirozené liftingové vlastnosti pleti
 • Přírodní sodium hyaluronate je látka tělu vlastní, která váže molekuly vody stonásobně ke své velikosti, a tím pleť velmi efektivně hydratuje
 • Retinol je derivát vitaminu A, který podporuje novo-tvorbu pleťových buněk, především kolagenních vláken, čímž vrací pleti pružnost
 • Mám zájem si pleťovou kosmetiku Lift Expert objednat

  Liftingový denní krém SPF 15 Lift Expert

  Denní krém s liftingovým účinkem a technologií Bio SpringTM, pomáhá účinně vypínat a zpevňovat obličejové kontury, vyhladit i hluboké vrásky a zanechává pleť viditelně vypnutou. Dopřejte své pleti mladistvý vzhled s jedinečnou technologií Bio SpringTM, založené na nejmodernějších výzkumech péče o pleť a přírodních účincích.

  Kód: 12307
  Obsah: 50 ml
  V Katalogu 4 na str.: 1-5
  V prodeji od: 3.3.2008
  Cena: 599 Kč (do 23.03.2008 za zaváděcí cenu 429 Kč)

  Liftingový noční krém SPF 15 Lift Expert

  Vysoce zpevňující a liftingový noční krém se speciální technologií Bio SpringTM s trojicí aktivních přírodních složek: výtažek ze žita pomáhá obnovit tonus a pružnost pleti, přírodní sodium hyaluronate pomáhá zachovat rovnováhu hydratace pleti, Retinol podporuje regeneraci pleťových buněk.

  Kód: 12310
  Obsah: 50 ml
  V Katalogu 4 na str.: 1-5
  V prodeji od: 3.3.2008
  Cena: 599 Kč (do 23.03.2008 za zaváděcí cenu 429 Kč)

  Dárek pro Vás

  Při objednávce denního i nočního krému do 23.03.2008 Vám kromě vynikajících krému zašleme zcela zdarma:
  Náhrdelník Lift me Up
  Elegantní náhrdelník s jemně fialovou skleněnou perličkou pro stylový a sofistikovaný look. 40 cm + 5 cm prodloužení.

  A proto neváhejte a přivítejte jaro mladistvou krásou a eleganci.