Chcete pryč z paneláku, z ruchu sídliště, toužíte po vlastním útulném, ale přitom prostorném místě pro seberealizaci. Báječným řešením může pro Vás být mobilní dům.  Pro všechny rybáře, chataře, včelaře, sportovce, kutily, výtvarníky a jiné labužníky, toužící po soukromí a zároveň svobodě v oblíbené lokalitě se jeví pořízení mobilního domu tou správnou volbou. Má spousty výhod. Bydlení v tomto domě je nenáročné a bezúdržbové, lze jej užívat bez stavebního povolení. Na tento dům taktéž nemusíte šetřit celý život. Dají se pořídit nové, zánovní i starší mobilní domy. Navíc můžete využít splátkových služeb.

Mobilní dům lze pořídit velmi výhodně. Cena od 89.000,- Kč je jistě zajímavá ,  přičemž  má veškeré zařízení v ceně (sociální zařízení, vybavení interiéru, kuchyňský kout).  IHNED bydlím v domě, jehož další předností je nulová údržba, je jedním z hesel prodejce.  Náročnější zákazníci si jistě také vyberou z dalších služeb. Domy  mají kompletní rozvody vodo-topo-elektro a také odpadů či klimatizace.  Díky své robustní konstrukci, která má velkou životnost jsou domy mobilní přesně dle Vašich představ. V létě můžete být s Vašim domem u vody, v zimě na horách. Mobilní domy mají opravdu velmi široké pole využitelnosti. Mohou například posloužit také drobným živnostníkům, či jako vzorkové prodejny, přičemž splňují všechny bezpečnostní a hygienické normy ČR i EU.

Největší centrum mobilních domů  v ČR je společnost MARVEL v Rožnově pod Radhoštěm, www.marvel-mobilnidomy.cz Právě ta Vám poradí, při výběru mobilního domu, tak aby splňoval veškeré Vaše požadavky a finanční nároky. Pro lepší seznámení se s mobilními domy zřídila společnost MARVEL ukázkové centrum  Smíchovská pláž – PRAHA od 22.4. – 30.9.2010 nebo je Vám k dispozici NON stop linka +420 773 115 500