Už je to skoro dva roky, co jsme se prvně zmiňovali o opravdu nevšedním e-shopu módních doplňků, tašek a kabelek přes rameno Zuzek.cz Jeho sortiment hravosti, barevnosti a originality zůstal zachován. Nabízí svým zákazníkům pestrý výběr nadčasového i oblíbeného zboží, ať už značek více či méně známých. Nyní rozšířil svou nabídku o značku Breo, konkrétně o designovou řadu hodinek Rainbow a Palmas.

Nové již zmíněné řady hodinek značky Breo jsou opravdovou explozí zářících barev, které nám vnesou do běžného života nejen nově udaný směr módy, ale také pořádný kus energie.  Ikdyž jsou tyto hodinky módním hitem neztrácejí na své praktičnosti při každodenním užívání. Řada Palmas hodinek možná může připomínat tradiční hodinky, ale použiti zářících barev a moderních materiálů dává Palmas hodinkám unikátní a vzrušující nádech. Výrazný ciferník je ústředním motivem vystupňovaný úchvatnou řadou barev.

Dále na již zmíněném e-shopu si můžete vybrat k hodinkám skvělé padnoucí tašku či kabelku přes rameno. Sortiment byl doplněn o značkové kabelky Adidas za nejvýhodnější ceny na trhu. Pro rok 2010 byla vybrána kolekce kabelek City Style a doplněna oblíbená řada EMO tašek přes rameno Cool Skull Collection. Taktéž brašny na notebook s květinovými ornamenty značky LOGO.  Příjemnou pozorností prodejce je dárek ke každé objednávce, nyní v podobě módních náušnic. Neváhejte a mrkněte na stránky Zuzek.cz vyberte príma nevšední dárek pro rodinu a přátelé.