Při víkendové návštěvě přátel jsme kromě přírůstků v rodinách a nově uzavřených manželských sňatků  řešili nákupy a darování dárků.  Shodli jsme se na tom,  že po letech soužití s drahými polovičkami, a aktivními vztahy s  dalšími rodinnými příslušníky a přáteli je čas od času těžší udělat dárkem dotyčnému radost. V průběhu roku si většinou každý pořídí, co potřebuje, takže si pak lámate hlavu nad tím, jaký dárek pořídit, aby potěšil.  Pokud chcete být stále originální, řešením je netradiční dárek.

Od dob, kdy začaly být na trhu novinkou dárky formou zážitků uplynulo dost vody. Agentury, které se nabídkou těchto služeb zajímaly musely být stále originální, aby své zákazníky měly jak potěšit. V průběhu času se tedy zážitkové dárky vyvinuly ze seskoků padákem a divokých adrenalinových jízd nejrůznějšími auty pro muže, či klasické masáže a kurzy vaření pro ženy ve velmi zajímavé i v širším záběru použitelné dárky, s využitím vysoké míry fantazie.

Jistě mi dáte zapravdu, že například jízda vznášedlem, zorbing, únos komandem, řízení bagru, fekálního vozu, tanku, pilotáž stíhačky či letadla, nebo vyhlídkové lety, degustace jídel ve tmě, vaření piva, účast při focení do pánského časopisu, potápění se žraloky nebo hostina v oblacích je opravdu nářez a možnost jak pořídit  velmi netradiční dárky.