Vizitkou každého bytu či domu, Vaší domácnosti jsou obývací pokoje. Dominantním prvkem obýváku jsou pak převážně obývací sestavy nebo-li obývákové stěny a sedací soupravy. Po krásném a útulném, moderně a funkčně vybaveném obývacím pokoji, či místnosti pro hosty touží jistě každý z nás. Chceme, aby se u nás nejen návštěva, ale i my páni a paní domů cítili dobře. Stylově vybavený pokoj pak slouží ke krásným společně tráveným chvílím. Jak jsme si již řekli, obývací sestava je jedním z hlavních prvků skvěle sloužícího obývacího pokoje. Sestává se obvykle z prostoru pro umístění televize, videa, DVD a další elektroniky. Úložných kombinovaných prostorů, jako jsou prosklené skříňky, poličky, přihrádky či šuplíky. Všechny tyto prvky pak tvoří příjemný dojem obývacího prostoru.

Za moderní obývací pokoje se považují ty, které tvoří obývací sestavy, spíš střídměji zaplněné, netvořící jednolitý celek, ale více samostatně postávajících skříněk, vitrín a komod. Dále pak modernosti dodává volba materiálů a barev.  Vše je taktéž závislé na velikosti prostoru, který vybavujeme. Obývací sestavy, u kterých jsou užity například dvě ladící barvy, nám dává větší prostor pro dovybavení zbývající části obýváku. Máte tak možnost ladit do více barev či jejich odstínů.

Dalším prvkem krásného obývacího pokoje je pak vkusná sedací souprava, která doplňuje a taktéž dodává místnosti funkčnost. Obvykle bývá umístěna na protější straně obývací sestavy či jejich hlavních prvků.

Bohatou nabídku nejen obývacích sestav nabízí společnost Astra nábytek. Na trhu není žádným nováčkem, nabízí nábytek všeho druhu za příznivé ceny. Jejich sortiment se kvalitou, precizním provedením a taktéž cenovou dostupností. Své zákazníky pak dále dokáže potěšit, komfortní dopravou zakoupeného zboží až do domu, splátkovým prodejem, možností vrácení zboží do 14 dnů, certifikáty bezpečnosti dodávaného zboží a v neposlední řadě platbou kartou či pravidelnými soutěžemi o ceny.