kosmetické novinky

Katalog Oriflame

Katalog č. 8 je již v plném proudu (platnost pro objednávky 23.5.-12.6.), přesto mi nedá Vás neinformovat o nových výrobcích a kosmetických novinkách značky Oriflame. Co je tedy nového? Hned na úvodní stránce se můžeme seznámit s novou objemovou řasenkou Maxi Lash Oriflame Beauty. Až 16x větší objem řas zajišťuje první a jediný dvojitý hřebínkový aplikátor na světě. Doporučuji tedy všem ženám, které fandí dlouhým řasám a výraznému pohledu. Zaváděcí cena řasenky je 149 Kč  a při její objednávce budete mít nárok si zakoupit kajalovou tužku na oči jen za 69 Kč.  Řasenku je možné si objednat jak v barvě černé, tak i hnědé.

Dalším horkým favoritem katalogu je velmi elegantní a přímo úžasná parfémovaná voda Eclat Weekend, jejíž hrdou majitelkou již jsem. Nerada bych ji přechválila, ale koktejl svěžího černého rybízu, průsvitných vodních květin a štavnatých bílých broskví mě naprosto uchvátil. Toaletní voda Eclat Weekend je skvělou součástí letního image, nejen tedy pro víkend. Je možné si ji zakoupit za 699 Kč, při objednávce z katalogu za 599 Kč je pro Vás k mání o 65%

Letním hitem je taktéž řada pro péči o chodidla obohacena výtažkem z grepu. Grepfruitová řada Feet Up přináší Vaším nohám báječný hebkým, zdravý a hladký vzhled. Výtažek z grapefruitu je bohatý na antioxidant Vitamín C a má tonizační, povzbuzující a antibakteriální účinky na pokožku. Řada obsahuje peeling, gel, deodorant a projasňující sérum na nehty. Na poslední stránce bohatého katalogu se s námi loučí laky na nehty Oriflame pure colour za úžasných 39 Kč.