oriflame bio boruvky levanduleNejen milovníci/ice borůvek jistě ocení, že v právě probíhající borůvkové sezóně na trh zavítala nová kosmetická řada se 100% bio výtažky z borůvek a levandule pro péči o pleť. Řada Pure Nature vznikla pod láskyplnou péčí lidí, kteří milují přírodu a mají hluboké znalosti v oblasti rostlinných výtažků a jejich blahodárných vlastností. Vychutnejte si tajemství čisté přírodní síly v kvalitě bio.

Tentokrát Pure Nature přináší přirozeně zklidňující péči výtažků z borůvek a levandule, která je vhodná pro každý typ pleti v každém věku.

Borůvky jsou bohaté na účinné antioxidanty a díky tomu dokáží chránit pleť před stresem. Po staletí se používají ke zklidnění a hydrataci pleti.

Levandule je přirozeně aromatická bylina a je zdrojem jednoho z dvanácti základních esenciálních olejů v aromaterapii. Výtaže z levandule vyrovnává hladinu hydratace pleti, zklidňuje ji a zjemňuje.

Řada pro péči o pleť s výtažky z borůvek a levandule se skládá z 3 základních kosmetických přípravků.

Zklidňující pleťový krém s výtažky z borůvek a levandule
Hydratační denní a noční krém se 100% bio výtažky zklidňuje a konejší pleť, zjemňuje ji a projasňuje.

Kód: 15957
Objem: 75 ml
Cena: 169 Kč

Zklidňující pleťová voda s výtažky z borůvek a levandule
Tonizační voda s rostlinnými bio výtažky chrání pleť, zklidňuje ji, zjemňuje a připravuje pro nanesení krému.

Kód: 15948
Objem: 150 ml
Cena: 169 Kč
Zklidňující čisticí gel s výtažky z borůvek a levandule

Jemný čisticí gel s bio výtažky z borůvek a levandule přirozeně zklidňuje a chrání pleť. Šetrně odstraňuje nečistoty a zanechává pleť hydratovanou.

Kód: 15960
Objem: 150 ml
Cena: 169 Kč

A ještě jedna skvělá zpráva závěrem. Uvedené výrobky, které jako novinky v sortimentu přírodní kosmetické značky Oriflame, jsme ohodnotili jako velmi příjemné a účinné se dají do 02.08.2009 zakoupit za zvýhodněnou cenu 119 Kč/ks.  Přejeme Vám krásné ovocné léto 🙂