V tomto letním čase si spousta slečen a mladíků užívá radosti a strasti předsvatební. Aby vše klapalo jako na drátkách je důležité na nic nezapomenout, vše v poklidu zorganizovat, a v neposlední řadě vypadat skvěle a odpočatě. Vcelku nelehká kombinace požadavků a úkolů a věřte, že tyto věty jsou pravdivé a vůbec ne prázdné, toto období právě prožívám. A nejen proto bych se s Vámi chtěla podělit o pár zkušeností a tipů, jak být opravdu v pohodě a vše zvládnout s úsměvem na rtu.

Pravidlo číslo jedna: buďte naladění na pohodové vlně, než by Vás mělo něco rozhodit, tak to raději neřešte a udělejte si nějakou radost, dejte si relax. Je možné, že jste na partnerův skromný dotaz zda-li si ho vezmete čekala nějaký ten pátek, takže je teď na čase, aby jste si vše vychutnala, tak jak Vy chcete, a nemusela poslouchat chlapské připomínky. Kamarádky, Vaše sestra či maminka budou jistě velmi rády, když je do předsvatebních radovánek zapojíte. Svatební šaty vybírejte s ženou Vám blízkou a vyrazte rovnou do toho nejlepšího, největšího svatebního salónu s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem. Nechte se hýčkat kvalitními materiály, úžasnými střihy, luxusními značkami. Je to přece Váš den, a kdy jindy by jste měla příležitost si tolik vybírat.

Než vyrazíte do svatebního salónu můžete si předem vybrat na Internetu pár horkých favoritů – svatebních šatů, které by jste si chtěla vyzkoušet. Co se týká svatební garderóby, tak je opravdu k nezaplacení pořídit vše, a nejlépe všem na jednom místě. Proto se nebojte a využijte nabídky profesionálů. Největší svatební salón v Praze,  KLEINOD, je odborníkem pro Váš velký den, 15-ti letá tradice hýčkání zákazníků nebo virtuální prohlídka salónu Vám jistě přijdou vhod. Výběr značek šatů je tomu taktéž odpovídající např. Alexander Eddy K. Klaus G. Kleemeier Lohrengel Isabel de Mestre Pronovias Rembo Styling Moon San Patrick Scala Sincerity Ian Stuart Weise Mori Lee Sweetheart. Máte snad chuť na jiné svatební šaty? Přineste personálu fotku, a udělá pro Vás vše, například šaty objedná v zahraničí.

No a když už budete mít ty své úžasné vysněné šaty, můžete si k nim zde dokoupit vše co potřebujete, aby jste byla kompletní 🙂 Svatební obuv, sexy spodní prádlo, svatební doplňky. Taktéž zde vyberete již společně se svým nastávajícím mužem pánský oblek. S rodinou, kamarádkami a družičkami společenské šaty a dětskou módu. Vše pořídíte na jednom místě, barevně a stylově sladíte, a spokojeně odcházíte.