Při hledání zaslouženého odpočinku pro blízké jsem našla přehledné a příjemné stránky s wellness pobyty. Pokud tedy hledáte pro sebe či Vaší rodinu relax pro tělo i mysl, odpočinek od každodenních povinností, starostí či stresu je wellness pro Vás tím pravým šálkem čaje. Lázně a wellness hotely můžete zde najít jednoduše po zadání Vámi vybraných kritérií. Zahrnuty jsou jen nejkvalitnější evropské wellness hotely a lázeňská zařízení.

Po vyhledání Vám stránka nabídne Vámi preferované hotely či lázně, s popisem, fotografiemi, všemi možnostmi hotelu, wellness programy, výlety, gastronomií a přímým kontaktem i cenami.

Lázně můžete také vybírat podle typu či indikace Vašich neduhů. S volbou toho nejvhodnějšího wellness pobytu Vám pomůže vyhodnocovač, který hotely porovná a výběr Vám tak usnadní (v pravém horním rohu). Vodítkem, kam se vydat jsou také recenze návštěvníků, které hodně napoví.

Oblíbenou a moderní verzí pro krátkodobý odpočinek a hýčkání v rámci jednoho dne jsou tzv. Day Spa a Beauty Farm. Prvním názvem jsou označovány wellness centra či hotely, které můžete navštívit za účelem jednotlivých procedur, jako jsou např. obličejové masky, tělové zábaly, masáže, aromaterapie … bez ubytování.

Program Beauty Farm, pak nabízí klientům  komplexní péči o pleť a tělo. Zahrnují elektroterapie, tlakové terapie, lymfodrenáže, termální koupele a rehabilitace, fyzioterapie, vodní páry, turecké lázně, pantermální lázně, riflessologie chodidel, shiatsu, estetické zákroky, solária, ale i speciální ortopedické, dermatologické, urologické, homeopatické a dietologické programy.

Ať už tedy budete balit kufry či ne, přeji Vám příjemný odpočinek a pohodu, která přetrvá co nejdéle i po návratu z Vašeho wellness.