zuzek_czZuzek.cz

je nově otevřeným Internetovým obchodem, pro všechny ty, které už přestala bavit černo-bílá barva ve světě módy a módních doplňků. Tento e-shop má veselý design a taktéž zboží, které nabízí nejeví známky monotónnosti.

Zboží pro tento e-shop bylo vybíráno za účelem odlišit se od klasiky, co se týče barevnosti stylů a provedení. V současné době je převážně zásoben sortimentem pro slečny a dámy, které chtějí svůj image a šatník oživit něčím novým, jedinečným a hravým. Zuzek.cz nabízí dámské tašky a kabelky přes rameno či na dlouhý popruh, dále cestovní, sportovní či volnočasové tašky a kabely. K tomuto zboží lze jako doplněk zakoupit dámskou peněženku. Sezónním produktem tohoto shopu jsou vesele žabky a pantofle.

Je zde zastoupena jedinečná značka LeSportsac, která svým designem jistě nadchne nejednu svou majitelku. Každý kus je originálem ve svém provedení, barevnosti, designu. Uvedené produkty mají charakteristický znak úžasných duhových zipů. Kabelky, tašky a peněženky, tak září dalším perfektním prvkem.

Dále na shopu www.zuzek.cz naleznete tašky, kabelky a peněženky s cartoon motivy. Momentálně jsou v nabídce produkty s motivy Pucca & Garu, Monkey Julius… které budou postupně doplňovány, tak aby si vybrala i chlapecká či pánská část populace.

Zboží na tomto e-shopu je plánováno zásobovat různorodými druhy v menším počtu kusů, tak aby se nestalo stereotypním. Proto libí-li se Vám nějaký kousek již dnes, neváhejte a objednávejte. Aneb to co je dnes k mání, zítra už být nemusí.

Více k vidění na e-shopu.

Příjemné chvíle nejen se zbožím www.zuzek.cz

přeje Zuzek