24_kreslo-drevoland-lux-3-original-jpgZahrady jsou krásným místem, kde člověk může relaxovat, trávit volný čas s rodinou a přáteli. Ale jak už to tak chodí samo se nic neudělá, a je potřeba si prvně takovýto odpočívací pohodový prostor zařídit. Na každé zahradě, dvorku či terase by tedy neměla chybět část s posezením pro společnost vybavená zahradním nábytkem. Existuje velká spousta materiálu, ze kterých si můžeme vybírat, ale dle mého názoru, tradic a výrobního zaměření společnosti DřevoLand.cz se do přírody hodí opět nejlépe dřevo. A protože Češi rádi zahrady, chaty a chalupy, rozhodla se tato společnosti doplnit svůj sortiment o výrobu dřevěného zahradního nábytku, pro každého správného zahrádkáře či chalupáře, ale taky pro hospodské a všechny milovníky dřevěného nábytku.

Výrobní program firmy vznikl v roce 2001 a od té doby úspěšně působí na českém trhu v oblasti výroby dřevěného zahradního a jídelního nábytku pod značkou Dřevoland. Od samého začátku je kladen velký důraz na kvalitu výrobků, což každý zákazník jistě ocení.  Jelikož je dřevoland specializovaným výrobcem masivního zahradního nábytku jsou i ceny velmi kvalitních výrobků příznivé. K výrobě se používá vysoce vysušené smrkové dřevo, které je v našich klimatických podmínkách díky své pružnosti jednou z nejvhodnějších dřevin.

A nejen proto tvoří dřevěný zahradní nábytek důležitou součást zahrady. Jednotlivé části jako jsou dřevěné lavice, židle, dřevěný stůl či celé zahradní sestavy dotvářejí pohodlí k posezení, grilování či zahradní párty a nejrůznějším aktivitám, kdy prostě potřebujeme posedět, či stolovat nebo jen příjemné diskutovat s kávičkou u bazénu. Firma nabízí bohatý výběr od nejmenších zahradních sestav po velké kombinované s židlemi a lavicemi. Příjemnou pozorností pro nejmenší je taktéž dětská zahradní sestava Pidi-Max, při jejímž užití můžeme vytvořit dětský koutek, dětem pohodlný ke kreslení, hrám či podávání jídla.

Jak sestavy tohoto dřevěného zahradního nábytku tak jednotlivé kusy jsou opatřeny základním napouštěcím nátěrem, a po té je jen na zákazníkovi, zda-li si vybere z nabídky vrchních nátěrů, např. odstín zlato-hnědé, mahagonu či týku, nebo za užití své fantazie a šikovných ručiček opatří nátěr sám. Milou pozornosti společnosti dřevoland je taktéž dopravné a balné zakoupených výrobků zdarma po celé ČR.