vitaminyAť už se nám opět tato zima může zdát jakkoli dlouhá, a může se stát, že naše každodenní aktivity jsou omezeny na nezbytné povinnosti, je podle mě čas na to, smířit se s tím, že rádoby zimní spánek je ty tam a je čas něco změnit,  začít znova – aktivovat své zdraví pro nadcházející jaro. Zvyšování či upevňování imunity má pozitivní vliv na naše zdraví, a kdo je zdráv je pln svěží energie a nějaká jarní únava ho nemůže vůbec zaskočit. V době zimních neduhů jsem našla možnost využití internetové lékárny, která nabízí nejen léky, ale také vitamíny, bylinné čaje, literaturu o zdraví a životním stylu. Vše za příznivé ceny a každodenní akce na produkty. Při tipech jak se cítit lépe určitě neopomeňte možnost nákupu v této on-line lékárně.

Sama sebe jsem zaskočila tím, od kolika aktivit či zdravých rituálů jsem v poslední době ustoupila. Trklo mě to až v posledních dnech, kdy mám neustálý pocit hladu, unavenosti a všeobecné nespokojenosti. Přitom stačí tak málo, aby se člověk cítil podstatně lépe, zdravě. Po překonání nejrůznějších zdravotních neduhů se může stát, že když se člověk uzdraví trvá mu nějakou dobu než opět začne vykonávat ověřené činnosti, které prospívají jeho zdraví. Návrat k těmto zdraví prospěšným činnostem je pro tělo balzámem na duši, a mozek si říká, jak jsem na tento požitek mohla zapomenout.

Je tady však jedna negativní vlastnosti, která nás čas od času nahlodává a oddaluje naše skvělé plány, touhy a předsevzetí, a tou je lenost. Je skvělé si užívat požitek z fyzické aktivity, protažení celého těla jógou nebo plaváním obzvláště miluji. A proto zapuďte všechny nežádoucí myšlenky a dělejte to, co je pro Vaše tělo prospěšné. Obzvláště pravidelným i kratším cvičením si upevňujeme zdraví. V případě, že se z nejrůznějších důvodů nemůžete věnovat aktivně pohybu, můžete své fyzické či psychické zdraví hýčkat masážemi či saunováním.lekarna

Toto končící zimní období se dá i vynalézavě zpříjemnit nevšedními chvilkami ve Vašem obydlí. Věnovat se svému zdraví můžeme i ve svých útulných domovech. Pro navození příjemné atmosféry ve stylu –  zaměřeno na zdraví –  je prospěšné a velmi užitečné nezapomínat na bylinky, popíjení bylinných čajů doplněných o vitamíny, či uvolňování bylinnými koupelemi. Domácí masáž a romantická večeře z kvalitních surovin, také přispěje k psychickému a fyzickému zdraví a taktéž domácí pohodě.

Přeji příjemné probouzení ze zimního spánku a hodně sil a vitality k nadcházejícímu jaru.

Na Vaše tipy a reakce, jak se právě Vy cítíte lépe se těším.

Nashledanou u dalších pokračování zaměřených na zdraví