Nejlepší tip na čištění zrcadla bez zanechání stop (pro milovníky úklidu)

Vyzkoušela jsem nejrůznější techniky, jak zajistit, aby na mých zrcadlech nezůstávaly stopy, ale některé z nich jsou složitější, než by musely být.

Pokud jste na tom stejně jako já, máte při každém čištění paranoiu z toho, že na zrcadlech zanecháváte stopy. Dnes se s vámi podělím o nejjednodušší způsob, jak vyčistit zrcadlo bez zanechání stop. Jste připraveni? Jdeme na to!

Nejlepší způsob, jak vyčistit zrcadlo bez zanechání šmouh, je použít kombinaci octa a vody. Zde je návod, jak to udělat:
1. Nalijte ocet do lahve s rozprašovačem.
2. Do lahve s rozprašovačem přidejte tolik vody, abyste ocet zředili.
3. Postříkejte zrcadlo směsí octa a vody.
4. Otřete zrcadlo suchým hadříkem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@luciavanco)

Čištění zrcadla novinami ?

Čištění zrcadla novinami je jistě jedním z nejneobvyklejších způsobů čištění tohoto dekorativního předmětu, ale funguje to!

Čtěte také  4 snadné způsoby čištění zčernalé paluby

Jednoduše zmačkejte kus novin do kuličky. Namočte kuličku do směsi teplé vody a bílého octa a poté ji otřete, abyste zrcadlo vyčistili. Papír pohltí veškeré nečistoty nebo prach na povrchu zrcadla.

Johana

Johana je webovou redaktorkou časopisu Naturama.cz. Má více než deset let zkušeností s psaním pro různá média, včetně webových stránek, časopisů a novin. Její práce na webu Naturama.cz se zaměřuje na témata týkající se domu a zahrady, včetně zahradní architektury, zahradního designu a údržby zahrady. Pravidelně publikuje články, tipy a rady na tato témata. Její práce je plná nadšení a vášně!

Napsat komentář

Your email address will not be published.

NEJNOVĚJŠÍ Z DOMÁCNOST